31 Mayıs 2009 Pazar

Ucuz Tatil Blog

Gizli kalmış bloglardan biriside tatil.name.tr adresidir. Çok fazla kullanıcısı olmayan http://www.tatil.name.tr/ blog sayfası kendilerine amaç olarak ucuz tatil köyleri hakkında bilgi vermeyi amaçlamış.

Aslında içerik bakımından tatil blog sayfaları arasında en fazla içeriğe sahip sitelerden birisi ama kullanıcı bakımından aynısını dememiz çok zor. Bungalow ve Tatil Kampanyaları hakkında detaylı bir inceleme yapan 3 kişilik bir editör grupları var. Zamanında çok yogun içerik girilen tatil.name.tr zamanla unutulanlar arasına girmiş.

Editörleri bir kaç aydır hiç bir eklemey yapmadıkları sitede son dönemlerde pek canlılıkta yok. 2009 yazına dair pek yazıda bulunmayan tatil.name.tr editörlerinin eski heveslerini yakalamaları umudundayız.

2009 Yaz Tatili

2009 Haziran ayının ilk günleri ile tatil-blog.blogspot.com adresi ile tatil blog mantalitesini yayın hayatını başlattık. Tatil dünyasında ki ilginç haber, döküman, fotoğraf ve videoları buradan sizlerle paylaşacagız.

Blogspot.com hizmeti için google'ye teşekkür ederiz. Güzel ve işlevsel bir paneli bulunan Blogspot'un editör panelide çok hoşuma gitti. Fazla kalabalık tutmamışlar sade ve kullanışlı olmuş. Sadece tema seçimi yaparken çok zorlandım nedeni çok tema olmasından dolayı değil hiç tema olmamasından dolayıdır.

Hala 5 yıl önce ki temalar var :) Keşke bu tema olayını biraz daha kolaylaştırıp kendi temamızı yapmamıza olanak sağlasalarmış. Herşeye ragmen tatil blog yayın hayatına başladı, umarım sizlerle burada ilginç tatil konularında yazışma fırsatı edinebiliriz.

Mavi Hayat Deniz Tatil Dünyası